Amerika Vize Başvurusu

  Ana Sayfa  
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İlgili Linkler
Nasıl Başvurulur
Vize Kategorileri
Vize Ücretleri
Vize Formları
Bilinmesi Gerekenler
SSS
İletişim
 
     

İletişim Bilgileri

DENVER TURİZM LTD.
®KONSOLOS TERCÜME®
Vali Kazım Dirik Cad. Gayret Han
No:4 K:5 D:503
Pasaport - İZMİR 35210

Tel: +90 (232) 425 4940
Gsm: +90 (549) 740 2165
Fax: +90 (232) 425  2388

 
 

Hakkımızda

Ankara ve İstanbul’da mevcut Amerikan Konsolosluğu’na yapacağınız Amerika vize başvurularınızın başarılı olması amacıyla randevunuzun alınması, dosyanızın hazırlanması, gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, vize başvuru formlarınızın doldurulması ve diğer hususlarda size yardımcı olabilecek bilgi birikimi ve personele sahip yeminli bir tercüme bürosuyuz.

Aynı zamanda, İzmir’de mevcut, Amerikalı, Alman, Fransız, İspanyol, İtalyan, Yunanlı, Romanyalı ve diğer ülkelerden gelen yabancı uyruklu askeri ve sivil NATO personelinin “kültürel ataşelik” adı altında toplanmış bulunan, araç tescili, tescilden düşümü, yurdu terk işlemleri, telefon ve internet bağlantısı, vs. her türlü yerel ihtiyaçlarının temini hususunda resmi alt kuruluşu olarak da hizmet vermekteyiz.

İşimiz sadece form doldurmak değil, istediğiniz Amerika vizesini alabilmeniz amacıyla ve bu uğurda harcadığınız paranın (randevu ücreti, vize harcı, seyahat masrafları vs.) ve zamanın boşa gitmemesi için yanınızda adım adım yürümek ve ihtiyacınız olan danışmanlığı sağlamaktır.

Profesyonel ekibimiz Amerika vizesini en kolay şekilde almanızı sağlayabilir.